پولیفت زنجیری ۳.۲ تن

پولیفت زنجیری ۳.۲ تن

نوع : پولیفت

ولیفت زنجیری ابزاری است که برای جابجایی های عمودی و یا کشیدن اجسام در یک راستا می‌توان از آن استفاده نمود این ابزار ‌کاربردی دارای دسته یا اهرم میباشد که به یک جعبه قرقره دارای چرخ دنده متصل است که با کار کردن رفت و برگشتی دسته طول زنجیر بار این دستگاه‌ بالا یا پایین میشود همچنین این دستگاه داری زنجیر بار و دو عدد قلاب که یکی از آنها بطور ثابت در بالاترین نقطه به دستگاه متصل و دیگری به صورت متحرک به اولین نقطه زنجیر متصل میباشد این دستگاه قابلیت استفاده گسترده در صنایع مختلف میباشد همانند کشتی ها ،معادن ذغال سنگ ،جنگلداری ها،نیروگاهها،خطوط انتقال گاز ،در کارهای ارتفاع دارو ساخت و ساز همچنین پولیفت ۳.۲ از مجموعه پولیفت های زنجیری میباشد بازرگانی فتح بکسل عرضه کننده سایزها و ظرفیت های مختلف پولیفت در ایران میباشد.

آشنایی با پولیفت 3.2 تن ویتال

استفاده از پولیفت 3.2 تن ویتال به منظور جابه جایی اجسام به کار می رود. بنابراین می تواند برای اجسامی که حجیم هستند بسیار مناسب باشد. استفاده از آن به صورت عمودی یعنی کشیدن آن از پایین به بالا در بسیاری از صنایع مختلف به کار می رود. پولیفت دقیقا ابزاری است که از جنس فولاد است و دارای ضخامتی بالا برای کشیدن و جابه جایی است. پولیفت 3.2 تن ویتال از ساختاری برای جابه جایی اجسام ساخته شده است. از آن می توان به عنوان اهرمی استفاده کرد.
برای استعلام قیمت و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

از جمله تفاوت هایی که با ابزار قرقره دارد این است که پولیفت های آن دارای حالتی خنثی است و این امکان را برای زنجیر فراهم می آورد که بتواند بچرخد. در واقع این ویژگی باعث می شود که با سرعت بالاتری در حرکت و جابه جایی باشد. معمولا پولیفت ها در مدل های مختلفی تولید و عرضه می شوند؛ از جمله می توان مدل تک قلاب و دو قلاب را در آن ها نام برد. استفاده از آن ها برای جابه جایی از زنجیر های  غلتکی و یا استاندارد استفاده می شود. این ابزار برای نمونه تک قلاب از ابزار برای اجسامی از وزن 3 تن و برای دو قلاب برای بار هایی با وزن 6 تن به کار می رود.

مشخصات فنی پولیفت 3.2 تن ویتال

همانطور که می دانید پولیفت 3.2 تن ویتال، زنجیر  فولادی با خود به همراه دارد. این ویژگی باعث می شود که اجسام به راحتی حمل شوند. پولیفت از نظر فنی از بخش ها و اجزای مختلفی تشکیل شده است. از جمله می توان: بدنه، چرخ دنده، دسته متحرک، ضامن چرخ دنده، فنرگیربکس، دو قلاب ثابت و متحرک، زنجیر متحرک، محافظ زنجیر، قرقره آویز را نام برد. استفاده از این قلاب ها از جمله قلاب ثابت در بخش سنگین و به منظور محکم کردن دیوار یا سقف استفاده می شود.

همچنین قلاب متحرک هم به وسائل متصل می شود. بنابراین پولیفت باید دارای ویژگی های فنی مناسبی باشد که بتواند با کیفیت خوبی کار را پیش ببرد. از نظر پهنا پولیفت 3.2 تن ویتال دارای 400 سانتی متر است و از نظر طول دارای 800 سانتی متر می باشد. همچنین دارای 20 کیلوگرم وزن است و ظرفیتی که برای بارکشی دارد در حد 3 تن می باشد.

مشاهده جدول

توضیحات

کاربرد و عملکرد پولیفت 3.2 تن ویتال

پولیفت 3.2 تن ویتال در انواع مختلفی تولید می شود. با توجه به ویژگی هایی که درجابه جایی دارد می تواند برای بلند کردن و کشیدن اجسام مختلف مناسب باشد. پولیفت ویتال مصارف متعددی در بسیاری از موقعیت ها از قبیل؛ کشتی سازی، معدن، جنگلداری، انتقال نیرو، ساخت و ساز، انرژی بادی. بنابراین با توجه به کاربردی که دارد می تواند عملکرد خوبی در این زمینه ها داشته باشد. این ابزار بسیار قدرتمند است.

 

اما در آخر …

همانطور که می دانید پولیفت 3.2 تن ویتال یکی مهم ترین ابزار هایی است که مصارف گوناگونی برای استفاده دارد. می توان به قدرت آن برای جابه جایی اجسام اشاره کرد. پولیفت ویتال از فولاد ساخته شده است. همچنین کیفیت مناسبی در استفاده دارد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پولیفت زنجیری ۳.۲ تن”