قیمت تسمه جغجغه

قیمت تسمه جغجغه

نوع : تسمه جغجغه

تسمه جغجغه بهترین گزینه جهت مهار نمودن بار بر روی وسایل نقلیه باری به شمار می آید. لازم به ذکر است که طول این وسیله ده متر بوده و عرض آن نیز از پنج سانت به بالا می باشد. در واقع استفاده از این نوع تسمه ها به نوعی باعث کاهش زمان بارگیری و محکم کردن بار موقع جابه جایی می شود. همچنین با انتخاب و استفاده از این وسیله ضریب اطمینان بار به طور چشمگیری بالا می رود. لازم به ذکر است که این وسیله در بین عموم با نام های آسان بند و تسمه باربندی و تسمه حمل بار نیز شناخته شده است. به نوعی می توان گفت این وسیله نقش بسیار مهمی را در ثابت کردن بار بر روی انواع وسلیه نقلیه در هنگام حرکت مانند موتور، وانت، تریلر و … ایفا می کند. از طرفی از تسمه جغجغه جهت مهار کردن بار داخل اتاق ماشین و روی باربند استفاده می کنند. این وسیله برای سفرهای کمپینگ و آفرود به خصوص در باربند انواع ماشین های دو دیفرانسیل بهترین گزینه محسوب می شود.
نحوه بستن و طرز کار تسمه جغجغه
برای استعلام قیمت و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

جهت بستن تسمه جغجغه در مرحله اول لازم است دستگیره ی آن را باز نموده و در مرحله بعد طرف دیگر تسمه را که دارای قلاب است از شیار آن عبور دهید.
در پایان نیز لازم است دستگیره را بالا و پایین کرده تا بار را به خوبی محکم نمایید و در پایان کار دستگیره را به آرامی رها کنید. در ادامه آشنایی با طرز کار تسمه جغجغه یا تسمه حمل بار بد نیست بدانید جهت باز کردن این تسمه باید دستگیره آن را باز کرده و ضامن آن را با دقت خاصی به بیرون فشار دهید تا تسمه به خوبی آزاد شود.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قیمت تسمه جغجغه”