سیم بکسل تاور کرین

سیم بکسل تاور کرین

درباره سیم بکسل تاور کرین

نوع : سیاه

سیم بکسل نتاب که بر روی تاور ها نصب می شود دارای بافتی ریز با تعداد رشته و استرند بالا بوده و ساختار 35×7و19X7 دارد. از این سیم بکسل با مغزی تمام فولادی نتاب که اغلب در سایز های بالاتر از 8 میلیمتر استفاده می شود بصورت اسلینگ برای لیفتینگ بار با تاورکرین استفاده می شود. انعطاف سیم بکسل نتاب به سبب بافت ریز آن بسیار بالا بوده و برای داشتن مقاومت کششی مناسب می بایست حتما از تنسایل فولادی بالایی در تولید آن استفاده شده باشد. بازرگانی فتح بکسل وارد کننده و عرضه کننده سایز های مختلف سیم بکسل نتاب با برند های مختلف چینی، کیس وایر و یوشا مارتین.
برای استعلام قیمت و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

سیم بکسل ها معمولا در زمان لیفتینگ بار کشیده و می چرخند با چرخیدن سیم بکسل احتمال اینکه بار از کنترل خارج شده و شروع به چرخیدن کند بسیار زیاد می شود.وقتی سیم بکسل می چرخد استرند ها به تدریج باز می شوند و این امر منجر به از دست رفتن قدرت طناب می شود که می‌تواند فاجعه آفرین باشد به همین دلیل معمولا برای بالابر ، جرثقیل ، تخلیه و بارگیری کشتی ها از سیم بکسل نتاب استفاده میشود تنسایل مقاومتی حداقلی سیم بکسل نتاب ۱۷۷۰ نیوتن بر میلیمتر مربع است.سیم بکسل نتاب یا پوست ماری در انواع بافت های 19×7و 35×7 در سایزهای
سیم بکسل 6نتاب 19×7
سیم بکسل 8 نتاب 19×7
سیم بکسل 9 نتاب 19×7
سیم بکسل 10 نتاب 19×7
سیم بکسل 11نتاب 19×7
سیم بکسل 12 نتاب 19×7
سیم بکسل 13نتاب 19×7
سیم بکسل 14 نتاب 19×7
سیم بکسل 15 نتاب 19×7
سیم بکسل 16 نتاب 19×7
سیم بکسل 18 نتاب 19×7
سیم بکسل 20 نتاب 19×7
سیم بکسل 22 نتاب 19×7
سیم بکسل 24 نتاب 19×7
سیم بکسل 25 نتاب 19×7
سیم بکسل 26 نتاب 19×7
سیم بکسل 28 نتاب 19×7
سیم بکسل 30 نتاب 19×7
سیم بکسل 32 نتاب 19×7
سیم بکسل 34 نتاب19×7
سیم بکسل های نتاب ۳۵x۷موجود در بازرگانی فتح بکسل
سیم بکسل۱۲ نتاب ۳۵x۷
سیم بکسل ۱۳ نتاب ۳۵x۷
سیم بکسل ۱۴ نتاب ۳۵x۷
سیم بکسل ۱۵ نتاب ۳۵x۷
سیم بکسل ۱۶ نتاب ۳۵x۷
سیم بکسل ۱۸ نتاب ۳۵x۷
سیم بکسل ۲۰ نتاب ۳۵x۷
سیم بکسل ۲۲ نتاب ۳۵x۷
سیم بکسل ۲۶ نتاب ۳۵x۷
سیم بکسل ۲۸ نتاب ۳۵x۷
سیم بکسل ۳۰ نتاب ۳۵x۷
سیم بکسل ۳۲ نتاب ۳۵x۷

سیم بکسل تاورکرین
معمولا سیم بکسل مورد استفاده تاور کرین ها از سری سیم بکسل های نتاب میباشد از تاورکرین ها عمدتا برای ساخت و ساز برج ها استفاده میشود به همین دلیل نیاز به سیم بکسلی دارند که در برابر چرخش مقاومت داشته باشد در تاور کرین ها علاوه بر سیم بکسل بالا برنده دو سیم بکسل دیگر استفاده می شود یکی برای نگه داشتن بوم جرثقیل و دیگری برای حرکت ترولی . سیم بکسل نتاب بهترین سیم بکسل برای تاورکرین میباشد
سیم بکسل تاور کرین نمره ۱۰
سیم بکسل تاور کرین نمره ۱۱
سیم بکسل تاور کرین نمره ۱۲
سیم بکسل تاور کرین نمره ۱۳
سیم بکسل تاور کرین نمره ۱۴
سیم بکسل تاور کرین نمره ۱۵
سیم بکسل تاور کرین نمره ۱۶
سیم بکسل تاور کرین نمره ۱۸
سیم بکسل تاور کرین نمره ۲۰
سیم بکسل تاور کرین نمره ۲۲
سیم بکسل تاور کرین نمره ۲۴
سیم بکسل تاور کرین نمره ۲۵
بازرگانی فتح بکسل عرضه کننده انواع سیم بکسل نتاب برای تاور کرین با بالاترین گریدهای سیم بکسل و با برندهای نظیر کیس وایر ، گوستاوولف، یوشا مارتینو… در خدمت صنعت تاور کرین کاران و صنایع دیگر میباشد.

ویژگی های سیم بکسل تاور کرین

در واقع، ساختار سیم بکسل تاور کرین به گونه ای است که در برابر پیچش مقاوم است. مقاومت به تنش پیچشی در این نوع طناب ها حدود 170 مگاپاسکال است. این طناب ها از رشته های فولادی تشکیل شده اند که به دور یک مغزی فولادی با قطر بیشتر از 8 میلیمتر، تابانیده شده اند. هر کدام از این رشته ها نیز متشکل از مفتول های فولادی هستند که به صورت مارپیچ به دور یک هسته فولادی تابانیده شده اند.

استانداردهای مختلفی برای ساخت سیم بکسل وجود دارد و از جمله آن می توان به استاندارد اروپایی EN13001 اشاره نمود. اما نکته کلی در تمام این استانداردها، قطر مفتول در سیم بکسل تاور کرین است که ثابت بوده و تنها ممکن است در برخی موارد خاص مانند پروفیل آن تفاوت داشته باشند. به طور مثال سیم بکسل های گالوانیزه که میلگردهای فولادی با روکش گالوانیزه هستند. این نوع سیم های بکسل در برابر خوردگی مقاوم هستند.

اما در حالت کلی، سیم بکسل تاور کرین را می توان بر اساس نوع بافت و شیوه تاباندن رشته ها و مفتول ها به یکدیگر، به دو دسته تقسیم نمود: سیم بکسل با تاب لنگ و سیم بکسل با تاب معمولی. اما عموما سیم بکسلی که در تاور کرین ها استفاده می شود، دارای بافت 19*7، 25*7، و 35*7 هستند.

تماس با فتح بکسل - fathboxel.ir

از جمله انواع سیم بکسل تاور کرین موجود در بازار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سیم بکسل مهار
  • شاریوت
  • بالابرنده قلاب
  • سیم بکسل تاور کرین خود نصب
  • بوم بالابر

سیم بکسل تاور کرین با تاب لنگ

سیم بکسل تاور کرین - fathboxel.ir

در این گروه از انواع سیم بکسل تاور کرین، جهت تاباندن و بافتن رشته ها به دور هسته مرکزی فولادی با جهت تاباندن مفتول های فولادی در هر رشته، یکسان است.

هنگام استفاده از سیم بکسل تاور کرین با تاب لنگ، باید توجه داشته باشید که سیم بکسل گره نخورده و یا باز نشده باشد. از آنجایی که جهت تاباندن رشته ها و مفتول ها در این نوع سیم بکسل، یکسان است لذا امکان باز شدن طناب فولادی بسیار زیاد است. در نتیجه باید هر دور سر آن به خوبی مهار شود.

سیم بکسل تاور کرین با تاب معمولی

سیم بکسل تاور کرین با تاب معمولی، به آن دسته از سیم بکسل ها اطلاق می شود که جهت تاباندن رشته ها و مفتول های فولادی درون هر رشته، برعکس یکدیگر است. به دلیل کاربری آسان، این دسته از سیم های بکسل در اغلب صنایع به عنوان مثال در انواع بالابرها، جرثقیل ها، ابزار بارگیری و تخلیه کشتی ها، استفاده می شوند. تنها در مواردی که سیم بکسل در معرض سایش خواهد بود، از سیم بکسل با تاب لنگ استفاده می شود.

از جمله ویژگی های مثبت سیم بکسل تاور کرین با تاب معمولی، می توان به مقاومت آنها در برابر فشار، تغییر شکل، لهیدگی، باز شدن و گره خوردن اشاره نمود. اما در مقایسه با سیم بکسل با تاب لنگ، مقاومت به ساییدگی و انعطاف پذیری کمتری دارد.


برای خرید و استعلام قیمت سیم بکسل نتاب میتوانید:

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سیم بکسل تاور کرین”