سیم بکسل روکشدار ۴ به ۶

سیم بکسل روکشدار ۴ به ۶

نوع : فولادی

سیم بکسل روکشدار از دو قسمت تشکیل شده ۱- قسمت داخلی که از جنس فولاد میباشد
۲- از جنس pvc
سیم بکسل های روکش دار که در قسمت مغزی دارای سیم بکسل فولادی و یا استیل با ساختار 7X7 در سایز های ریز و اغلب دارای ساختار 6X19 در سایز های بالاتر هستند اغلب دارای کاربری گسترده ای در باشگاه های ورزشی در اتصالات ماشین آلات بدنسازی با سنگ های وزنه دارند. نوع پوشش سطحی سیم بکسل روکش دار پلاستیک از جن پلی ونیل کلرید PVC می باشد که از تماس مستقیم سطح با رشته ها و مفتول های سیم بکسل جلوگیری به عمل آورد. رنگ های مختلفی از سیم بکسل روکش دار وجود دارند که رنگ معرفی از کیفیت نبوده و صرفا برای کاربری های عمومی اغلب از رنگ مشکی، قرمز و گاهی سبز حداکثر استفاده را می کنند. در مورد اهمیت ویژگی مقاومت در برابر شرایط محیطی ،باید گفت که یک عامل مهم و اساسی در پروسه تولید سیم بکسل است . از آن جا که سیم بکسل با قطر پایین کاربرد زیادی در صنایع دریایی و کشتی رانی دارد و در این مصارف عامل رطوبت به طور دائم وجود دارد و برای این کاربرد ها از سیم بکسل روکش دار از جنس گالوانیزه استفاده می شود همچنین در حفاری ها و نیز در مناطق ساحلی به منظور مقاومت در برابر زنگ زدگی وعوامل خورنده نیز از این نوع سیم بکسل استفاده می شود .سیم بکسل روکش دار را بر دو اساس اندازه گیری می کنند:یکی براساس قطر مغزی فولادی سیم بکسل و دیگری براساس قطر بیرونی سیم بکسل پس از روکش دارشدن.بطور مثال سیم بکسل دارای مغزی با قطر ۱/۵ میلی متر و قطر پوشش ۱/۵ میلی متر، سایز ۳ میلیمتر می باشد
سیم بکسل های روکش دار که از یک مغزی و یک روکش تشکیل شده اند و از سایزهای ۲ به ۴ ،۳به ۵، ۴ به ۶ و۶ به ۸ و … مورد استفاده قرار می گیرند .
بازرگانی فتح بکسل واردکننده و عرضه کننده انواع سیم بکسل های با روکش pvc مخصوص دستگاه های بدنسازی و صنایع دیگر با بهترین کیفیت در خدمت صنعت گران میباشد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سیم بکسل روکشدار ۴ به ۶”